přidat do oblíbených

OTEVÍRACÍ DOBA

PO-NE: 07:00 - 23:00

Kontakt Reklamní plochy k pronájmu

Rezervační  podmínky

K rezervaci vaší hodiny squashe nebo tenisu můžete využít buď on-line rezervační systém z vlastního počítače nebo můžete zavolat na recepci squashe (tel. 220 97 18 15 nebo 607 705 095) a recepční vaši rezervaci uloží do systému samy.

Rezervovat si můžete za splnění všech podmínek vždy na 1 měsíc dopředu.

Našim stálým klientům vytvoří dlouhodobou rezervaci  na požádání recepční .

Bez vloženého vkladu  si můžete zarezervovat 1,5 hodiny squashe nebo tenisu a zaplatíte ji při příchodu na recepci. Můžete si také vložit v hotovosti na recepci vklad ve výši od 1 000,- Kč, a čerpat výhody s tím spojené.  Podle výše vložené částky Vám k hodnotě vkladu  připočteme 10% – 20% vložené částky a získáte slevovou poukázku na zboží ve sportshopu.

Klienti , kteří mají u nás vklad, mohou dělat rezervace do výše tohoto vkladu + 1 hodina.

Tabulka výhod

Vklad Kč 1000,- –  Kč 4 999,-…………….prémie 10%

Vklad Kč 5000,- – Kč 9 999,-……………..prémie 15 % + sleva 5% na zboží

Vklad Kč 10000,- a více…………………….prémie 20% + sleva 10% na zboží

Slevy a výhody se nesčítají, při každém nákupu můžete uplatnit vždy jen jednu slevenku nebo jednu akční výhodu

Platnost vkladu je omezena zúčtovacím obdobím, a  obecně  je nutno tyto vklady vyčerpat vždy do konce sezóny, případně kalendářního roku, jinak propadají. U speciálních akcí může být platnost stanovena jinak, potom platí speciální podmínky pro jednotlivou akci.

Postup při rezervaci

Po rozkliknutí  tlačítka on-line rezervací se vpravo nahoře otevře okénko „přihlášení“, kde se  zaregistrujete nebo přihlásíte do systému již registrovanou mailovou adresou a heslem.

Poté si vyberete squash nebo tenis a hodinu, a registraci odešlete do systému. Ovládání je intuitivní a systém vás dobře vede.  Nato vás systém  obratem informuje o přijetí rezervace na registrovanou mailovou adresu a současně odečte z vašeho vkladu příslušnou částku.

STORNO podmínky

Svou rezervaci můžete zrušit nejpozději 2 hodiny před začátkem rezervované hodiny a systém vrátí peníze na váš účet. Později již rezervaci zrušit nelze a pokud ji nevyužijete, bez náhrady propadá.

Rezervace JÓGY – v současné době funguje rezervační on-line systém ve zkušebním režimu pouze k evidenci cvičebních hodin a jejich obsazenosti. Jednotlivé hodiny a permanentky se platí přímo na recepci.

REZERVAČNÍ SYSTÉM

REZERVUJTE SI HODINU ZDE