přidat do oblíbených

OTEVÍRACÍ DOBA

PO-NE: 07:00 - 23:00

Kontakt Reklamní plochy k pronájmu

NOVÁ PERMANENTKA

10 hodinová permanentka platná 3 měsíce za Kč 999,-. Můžete ji využít na squash v hodinách, které v našem ceníku stojí Kč 190,- a méně. tj. ve všední den 7,00 – 15,00, v pátek navíc od 21,00 – 23,00, celou sobotu a v neděli celý den mimo času 17,00 – 21,00 h

V červenci a srpnu můžete uplatnit tříměsíční permanentku v kterémkoli časovém pásmu, tj. i na hodiny za ceníkových 200,- Kč.

HRAJTE I V HLAVNÍ SEZÓNĚ ZA HUBIČKU!


V objektu se nacházejí 2 certifikované squashové kurty a 1 tělocvična, vše vybavené vzduchotechnikou.

Kurty č. 1 a 2 jsou určené pouze pro squash, kurt č. 3 – TĚLOCVIČNA – je vybaven jako multifunkční, můžete zde hrát squash, basketball na 1 koš, na zdi je vyznačena branka na házenou nebo sálový fotbálek, s-badminton a wallyball, dvojité osvětlení tělocvičny umožňuje i komorní atmosféru, čehož využíváme zejména při hodinách cvičení.

Objednávat se ke hře squashe do tělocvičny NEDOPORUČUJEME! Upozorňujeme, že ve zdech po straně kurtu jsou ve výšce 10, 155 a 240 cm umístěna kovová oka na uchycení sítě a mohlo by dojít ke zranění. Doporučujeme tedy objednávat se na hru squashe na kurty č. 1 a 2, protože oka ze zdi budeme vyjímat jen výjimečně, v případě konání turnajů apod.

Pokud nemáte vlastní vybavení na squash,s-badminton nebo wallyball, na recepci si můžete půjčit squashovou raketu, dětskou squashovou raketu, míček, míč na wallyball, míč na basketball, badmintonové rakety a míčky, případně i  ručník. Obuv a sportovní oděv nepůjčujeme, ale můžete si je u nás zakoupit.

Vstup na kurty je možný pouze v čisté sálové obuvi, prosíme, nevstupujte v botách, které jindy používáte na sportování venku. Děkujeme

Aktuální ceník squashe najdete dole na této straně.

Vklad, který si na recepci vytvoříte, můžete čerpat na squash, tenis, badminton, wallyball, futsal, basketball, případně nohejbal na tenisovém kurtu. Na cvičení jogy, powerjogy a pilates, ani na jiné aktivity nebo prodej na baru vklad čerpat nelze.