Tento web má vypnutý.
Rezervační systém
ONLINE REZERVACE
Kontakt Reklamní plochy k pronájmu

Otestovali jsme pro vás zajímavou sportovní hruJste fanoušky českého fotbalu? Pak by vás mohla zaujmout hra s názvem FORTUNA: LIGA. Je to slotová hra s pěti řadami na motivy nejvyšší české fotbalové soutěže a stojí za ní vývojářské studio Playtech, známe herními hity jako Top Gun, Cinerama a Desert Treasure. Otestovali jsme tedy, zda tvůrci dostáli své reputace. O tom, jak sloty Fortuna: Liga dopadly, se dočtete níže.

Prvoligový počin

Jak jsme již řekli, studio Playtech má za sebou mnoho výborných počinů ze sféry online slotových automatů. A jak jsme zjistili, tento rozhodně není výjimkou! Má vše, co by správné sloty měly mít: krásné grafické zpracování, imerzivní zvukovou stránku poskytující skvělý akustický zážitek a zajímavé herní mechaniky. Navíc nabízí ještě jednu funkci, která se vám určitě bude líbit!

Ráj fotbalového fanouška

Už jste určitě potkali pár sportovních slotů inspirovaných fotbalem či dokonce konkrétním klubem. Podobné sportovní slotové automaty najdete na České casino. V této hře si ale můžete vybrat až z pěti oblíbených týmů, za které budete hrát! Máte na výběr z 16 týmů Fortuna Ligy a pěti z nich udělujete místo přiřazením herního symbolu. Každý z těchto pěti týmů musí být unikátní a v pořadí se žádný nesmí opakovat (což je na druhou stranu škoda). Nicméně se jedná o zajímavý prvek!

Atmosféra jako na stadionu

I grafické a zvukové zpracování se nám velmi líbí. Slotovou hru doplňují zvuky fandících fanoušků a jejich bubnů, což vám připomene chvíle, kdy jste fandili svému oblíbenému klubu. Můžete hrát i bez zvuků, ale nám to ubralo dost ze zábavy při hraní. Rozhraní hry je dostatečně přehledné a vždy během hry máte přístup k nastavení, včetně změny týmů. Jen nás zarazili fanoušci na levém okraji obrazovky, kteří stojí přímo na hřišti (v pozadí hry) a celý výjev pak vypadá nerealisticky a trochu prazvláštně.

Góly, tyčky, kartičky

Co se týče herních prvků, příležitostmi k výhře hra oplývá. Slotový automat má pět řad, každou se třemi symboly. Symboly samotné jsou stejné jako u pokerových karet - od 10 až po A (eso), speciální symboly jsou pak symboly týmů. Jsou tu i Wild symboly, které navyšují výhru z daného symbolu a symboly Bonus, jejichž aktivací se otevře nabídka bonusových kartiček (ty mohou násobit či zvyšovat výhru). Občas si také vystřelíte míč a když trefíte gól, dostanete další roztočení zdarma! Hlavně tato možnost střílet góly dělá hru opravdu nevšední a zábavnou!

Shrnutí

Online sportovní slotová hra Fortuna: Liga je opravdu zábavným počinem zkušených vývojářů hazardních her. Doporučujeme ji jak novým hráčů, kteří se sloty začínají, tak ostříleným matadorům slotů. A hlavně fotbalovým fanouškům, pro které je tato hra jako stvořená!